Newsy

Romantyczny ślub Sarah Merrill i Brandona Halla w winiarni w Napa

Kiedy Sarah Merrill, założycielka popularnego konta na Instagramie Big Kid Problems, i Brandon Hall, współzałożyciel i szef marki ONEHOPE Wine, zaczęli planować swój ślub, chcieli, aby był on w stylu „koszule zdjęte na parkiecie, a moja babcia na twoich ramionach”. Podczas gdy babcie pozostały na ziemi, para była w stanie wyciągnąć wspaniały romans z mieszanką serdecznych i śmiejących się na głos momentów.

„Nigdy nie byłam jedną z tych dziewczyn, które miały 'wizję ślubu'. Po prostu wiedziałam, że chcę, aby było naprawdę zabawnie”, dzieli się Sarah. „Brandon i ja mieszkaliśmy w całym kraju i zebraliśmy wielu dzikich, eklektycznych przyjaciół, więc byliśmy najbardziej podekscytowani, aby zebrać ich wszystkich razem w naprawdę zabawnej atmosferze”.

Para po raz pierwszy spotkała się w NYC na 25 urodzinach Sary w 2013 roku. „Mieliśmy wspólne koleżanki i on obserwował mnie na ich Instagramie. Po kilkukrotnym pytaniu o mnie, zaprosili go na moją imprezę” – wyjaśnia Sarah. „Pojawił się z kilkoma przyjaciółmi, a reszta to już historia”.

Sześć lat później, Brandon zaplanował propozycję niespodziankę, mówiąc Sarah, aby spotkała się z nim na imprezie charytatywnej w Malibu. „Właśnie byliśmy tam na innej imprezie kilka miesięcy wcześniej, więc nie zastanawiałam się dwa razy”, mówi Sarah. „Nawet pojawiłam się z godzinnym opóźnieniem! Kiedy tam dotarłam, nie było żadnej imprezy charytatywnej, tylko Brandon o zachodzie słońca na szczycie Malibu na jednym kolanie.”

Para postanowiła zorganizować swoją ceremonię ślubną wśród winorośli przed prywatną rezydencją, którą Brandon i jego współzałożyciele pomagają budować, a następnie niezwykłą uroczystość w nowej winiarni ONEHOPE. „Nasze miejsce nie jest typowym miejscem na wesele, więc musieliśmy przywieźć wszystko, od srebrnej zastawy, przez stoły i krzesła, po toalety! Ponadto, kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy planować w 2019 roku, winnica nie była jeszcze ukończona, więc skończyliśmy na planowaniu i ponownym planowaniu w trzech różnych miejscach na posesji” – wyjaśnia Sarah.

Oczywiście, planowanie stało się jeszcze bardziej zdradliwe, gdy uderzyła pandemia Covid-19. „Mieliśmy się pobrać 18 lipca 2020 roku i tak jak wiele innych par musieliśmy podjąć trudną decyzję o przesunięciu terminu”, mówi Sarah. „Przez cały czas nie byliśmy pewni, czy nasza nowa data – 12 czerwca 2021 roku – będzie w ogóle możliwa do zrealizowania. Mniej więcej trzy miesiące wcześniej wydawało się, że wszystko idzie w naszym kierunku. Ale przez cały czas byliśmy zdenerwowani i zestresowani”.

Pomimo ich obaw, wesele na 150 gości przebiegło zgodnie z planem i było wspaniałym świętowaniem w gronie przyjaciół i rodziny. Spójrz przed siebie, aby poznać to piękne wydarzenie zaplanowane przez Jessicę Pridonoff i koordynatorkę dnia Marcie Reilly z wirtualnej usługi Flutter Social i sfotografowane przez Laurę Schneider.

Zdjęcie autorstwa Laury Schneider

Zdjęcie autorstwa Laury Schneider

Zdjęcie autorstwa Laury Schneider

„Przymierzyłam około 80 sukienek, zanim wypróbowałam swoją. Styl sukni, który myślałam, że chcę, okazał się być stylem, który najmniej mi się podobał” – mówi Sarah. „Byłam bardzo zaskoczona tym, w czym się zakochałam. To trochę jak z randkami. Czasami myślisz, że wiesz, czego chcesz, a innym razem ten, który nie jest dokładnie w Twoim typie, zaskakuje Cię”.

Jej suknia Randy Fenoli z koronkowym wykończeniem okazała się być idealnie dopasowana. „Podobało mi się, że była bardzo lekka, miękka i miała romantyczny klimat winnicy. Zdecydowanie czułam, że pasuje do miejsca, w którym brałam ślub”, mówi Sarah. „Ponadto, Randy był w Kleinfeld New York, kiedy ja tam byłam i mieliśmy pełny moment 'powiedz tak sukni'. Jestem wielką fanką, więc to była magiczna chwila”. Jednak po opóźnieniu jej ślubu z powodu Covid, Sarah miała drugie myśli na temat jej wyboru. „Ale kiedy masz zrobione włosy i makijaż i jesteś w miejscu, wszystko kliknie w miejsce”, mówi.

Zdjęcie autorstwa Laury Schneider

Zdjęcie autorstwa Laury Schneider

Pan młody i jego drużbowie wyglądali olśniewająco w niebieskich garniturach od projektanta Altona Lane. Ich stroje uzupełniały krawaty w kropki i buty z brązowymi noskami.

Zdjęcie autorstwa Laury Schneider

Zdjęcie autorstwa Laury Schneider

Zdjęcie Laury Schneider

Ojciec prowadzący ją do ołtarza był dla panny młodej niezwykle wzruszającym momentem. „Jest o jedną chemioterapię od uwolnienia się od raka po długim, przerażającym roku, więc to było wyjątkowe” – mówi Sarah.

Para młoda postawiła sobie za cel zorganizowanie super zabawnego wesela i od samego początku było ono takie. „Zamiast dziewczynki z kwiatami, mieliśmy mężczyznę z kwiatami”, mówi Sarah. „Miał mały koszyk, który rzucił do przyjaciela w tłumie, a następnie sprawił, że deszcz płatków róż padał na wszystkich”.

Zdjęcie autorstwa Laury Schneider

Zdjęcie autorstwa Laury Schneider

Zdjęcie autorstwa Laury Schneider

Wzięcie ślubu wśród winorośli na terenie posiadłości ONEHOPE było znaczącą decyzją dla pary. „Brandon budował ONEHOPE od podstaw przez 14 lat.